Hollywood Starlarından Aşk Sırları

 

Pek çoğu hüzünlü bitse de, Hollywood'da yaşanan aşklar izleyici için her zaman ilgi çekici olmuştur... Ayrılıkları, kıskançlıkları, evlilikleri ve en romantik anlarıyla, ünlü yıldızların fırtınalı ilişkileri hep kurcalanır, medyaya malzeme olur durur. İşte aşağıda da sizlere, efsanevi Hollywood aşklarına dair, bugüne dek pek duyulmamış tam 100 sırrı sunuyoruz...


1. Arnold Schwarzenegger, müstakbel eşi Maria Shriver'ın annesi Eunice'le tanıştığında ona söylediği ilk sözler şunlar olmuş: "Hanımefendi, kızınızın gerçekten harika bir vücudu var!"

2. Will Smith, düğün töreninde evlilik yeminini eşi Jada Pinkett'ın ağzından duyduğunda o kadar heyecanlanmış ki, kendi sırasını bekleyemeden rahibe sormuş: "Onu hemen öpebilir miyim?"

3. Jean Acker, balayı seyahatlerinin henüz altıncı saatinde Rudolph Valentino'yu otel süitinin kapısına koyuvermiş. Ancak yaşamının geri kalan kısmında da "Bayan Rudolph Valentino" adını taşımaktan vazgeçmemiş.

4. Julia Roberts, 1997 yılında New York City'deki bir restoranda Benjamin Bratt'i ilk gördüğü an neler hissettiğini şöyle anlatıyor: "Alnımın tam ortasına kocaman bir kurşun yemiştim sanki..."

5. Dylan McDermott, eşi Shiva'ya Venice Beach'teki bir kafede ilk görüşte aşık olmuş.

6. Warren Beatty, eşi Annette Bening'le ilk gözgöze gelişlerinin ardından ona aşık olmasının sadece 30 saniye sürdüğünü söylüyor.

7. Anne Heche, Ellen DeGeneres'e, Vanity Fair dergisinin 1997 yılında düzenlediği Oscar partisinde ilk karşılaşmalarında, yani ilk görüşte aşık olmuş.

8. 1940'ların efsanevi film yıldızı Esther Williams'ın aktör Jeff Chandler'ı, muzipliği yüzünden terk ettiğini biliyor muydunuz? Chandler'ın bir gün kırmızı peruk, şifon elbise ve yüksek topuklu ayakkabılarla sahneye çıkarak yaptığı Esther Williams taklidi bu ilişkinin sonu olmuş.

9. Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones'u "The Mask of Zorro"da izledikten hemen sonra kardeşine, "Göreceksin, ben bu kadınla evleneceğim" demiş.

10. Charles Boyer'ın, 44 yaşındaki eşini kaybettikten iki gün sonra intihar ettiğini biliyor muydunuz?

11. Mavi Ay dizisinde Bruce Willis'le birlikte oynayan Cybill Shepherd, yakışıklı oyuncunun, öpüşmeyi ancak geç yaşlarda Demi Moore'dan öğrenmiş olabileceği yolundaki iddialara tanıklık edebileceğini söylüyor.

12. Universal Stüdyosu yetkilileri, kendilerine bağlı çalışan iki ünlü oyuncunun, Rock Hudson ve George Nader'ın romantik bir ilişki yaşamakta olduklarını öğrenince, önce Nader'ın kontratını bir Avrupa stüdyosuna satmış; ardından da ona ülkeyi terketmesi için, Hudson'a da ajans sekreteri Phyllis Gates'le evlenmesi için uzun süre baskı yapmışlar.

13. David Spade, sevgilisi Lara Flynn Boyle'un Jack Nicholson'la yaptığı kaçamağı The National Enquirer dergisinden öğrendiğini, Howard Stern'in radyo programında itiraf etti.

14. Drew Barrymore ve Stephen Dorff'un okul yıllarına ait hoş bir anıları var... İki ünlü, henüz üçüncü sınıftayken platonik aşk yaşamışlar.

15. Efsaneye göre, Charles Foster Kane'in "Yurttaş Kane"deki son sözü olan "Rosebud" (Gül koncası), referansını, William Randolph'un, metresi Marion Davis'in jenital organına taktığı isimden alıyormuş.

16. David Boreanaz'ın, karısı Ingrid'in kıskançlığıyla başedebilmek için, "Buffy the Vampire Slayer"da Sarah Michelle Gellar'la çevirdiği her aşk sahnesinin ardından, ona bir hediye aldığını biliyor muydunuz?

17. Karısı Joan Bennett'ın, menajeriyle gizli bir ilişki yaşadığını düşünen Walter Wanger, adamı kasığından vurup hapse girmiş ve kendisine verilen mahkumiyet cezasını da sonuna dek çekmiş.

18. Hugh Grant, gizli gizli hayranlık duyduğu Elizabeth Hurley'le aynı filmde oynayabilmek için, 1987 yapımı "Rowing with the Wind"de özellikle rol almış.

19. Vivien Leigh, Rüzgar Gibi Geçti'nin çekimleri sırasında hamilelik riski yaşayınca, çevrenin baskıları sonucu, evli bir erkek olan Laurence Olivier'yle olan ilişkisini bitirmek zorunda kalmış.

20. Müstakbel eşi Michel Stern, aslında Lisa Kudrow'un ev arkadaşının eski sevgilisiymiş. Kudrow ve Stern, bu ilişki biter bitmez çıkmaya başlamışlar.

21. Hollywood'un, evlenip boşandıktan sonra yeniden biraraya gelerek ikinci kez evlenmeyi seçen ünlülerine baktığımızda, Robert Wagner-Natalie Wood, Don Johnson- Melanie Griffith ve Elizabeth Taylor-Richard Burton gibi efsanevi çiftlerle karşılaşıyoruz.

22. Birlikte ikinci kez nikah masasına otursalar da ilişkileri yine boşanmayla sonuçlanan çiftler ise Desi Arnaz-Lucille Ball, George C. Scott-Colleen Dewhurst ve Georg Peppard-Elizabeth Ashley.

23. Jim Carrey ve Lauren Holly çifti, iki yıllık bir ilişkinin ardından ayrılığa sadece iki ay dayanabilmişti. Yeniden biraraya gelerek evlendiler ancak bu evlilik de 10 ayda sona erdi.

24. Julia Roberts, 20th Century Fox'un 14 numaralı setinde aylar öncesinden başlanan görkemli düğün hazırlıklarına rağmen büyük güne bir hafta kala nişanlısı Kiefer Sutherland'i terkederek, en yakın arkadaşı, aktör Jason Patric'le birlikte İrlanda'ya kaçmıştı.

25. Müzik grubu lideri Artie Shaw tam sekiz kez evlendi. Eşlerinin üçünü, Hollywood'un en ünlü kadın yıldızlarından seçmişti: Ava Gardner, Lana Turner ve Evely Keyes.

26. Kevin ve Cindy Costner, evlendiklerinde ekonomik açıdan öyle güç koşullar altındaydılar ki, bir haftalığına Meksika'ya balayına gidebilmek için gereken 150 doları bile arkadaşlarından borç almışlardı.

27. Sandra Bullock ile Jennifer Aniston'ın geçmişlerinde ortak bir isim var... İkisi de bir dönem aktör Tate Donovan'la ciddi birliktelikler yaşamışlar.

28. Kelly Preston, John Travolta ile evlenmeden önce bir süre George Clooney, ardından da Charlie Sheen ile nişanlı kalmıştı.

29. Spencer Tracy, Katherine Hepburn'le onlarca yıl süren efsanevi aşkları sırasında Ingrid Bergman ve Gene Tierney gibi yıldızlarla kaçamak yapmaktan da vazgeçememiş.

30. Marc Anthony'nin, yıllar önce birlikte olduğu, New Yorklu polis memuresinden altı yaşında bir kızı var.

31. Milla Jovovich, "Dazed and Confused"daki rol arkadaşı Shawn Andrews'la evlenmek üzere evden kaçarak Los Angles'a geldiğinde henüz 17 yaşındaydı. Evlilikleri ne yazık ki iki ay sonra geçersiz sayıldı.

32. Laura Dern, gönlünü hep rol arkadaşlarına kaptıranlardan... Kyle MacLachlan (Blue Velvet), Renny Harlin (Rambling Rose), Vincent Spano (Afterburn), Jeff Goldblum (Jurassic Park) ve "Daddy and Them"de birlikte çalıştığı Billy Bob Thornton, Dern'in bugüne dek birlikte olduğu ünlülerden bazıları.

33. Hayatı boyunca evlenmeyen ve adı hiçbir aşk dedikosuna karışmayan efsanevi aktris Lillan Gish'in 99'una kadar yaşamasına ne demeli?

34. 60 yaşındaki Al Pacino da bugüne dek hiç evlenmeyenlerden.

35. Eddie Fisher, "Kleopatra"nın çekimleri sırasında bir basın toplantısı düzenleyerek, Richard Burton'la aşk yaşadığı yolundaki dedikoduları yalanlaması için mikrofonu karısı Elizabeth Taylor'a bıraktı. Taylor'ın yanıtı ise çok kısa ve netti: "Üzgünüm sevgilim, bunu gerçekten yapamam".

36. Quentin Tarantino ve Margaret Cho, 1994 yılında katıldıkları televizyon şovunda, bir ilişkileri olup olmadığı yolunda kendilerine yöneltilen soruya aynı anda, fakat ne yazık ki birbirlerine tamamen zıt şekilde yanıt vermişlerdi... Tarantino: Hayır!, Cho: Evet!

37. Richard Gere ve Cindy Crawford, İngiliz basınında, mutlu bir evlilik sürdürdüklerini ve eşcinsel olmadıklarını açıklayan tam sayfa bir ilan yayımladıktan yedi ay sonra ilişkilerine son noktayı koyarak boşanmışlardı.

38. Ted Danson, 1992 yılında "Made in America" filminin çekimleri sırasında Whoppi Goldberg'e aşık olup eşi Casey'le olan 15 yıllık evliliğini bitirmişti.

39. Dennis Quaid, Meg Ryan'a evlenme teklifi ettiğinde Ryan'ın tek şartı, Quaid'ın uyuşturucu tedavisi görmeyi kabul etmesi olmuştu. Yakışıklı oyuncu, Ryan için 15 yıllık kokain bağımlılığından vazgeçti.

40. Aidan Quinn, Lorraine Bracco'nun aktris kızkardeşi Elizabeth Bracco'yla evlendi.

41. Frank Sinatra ve Mia Farrow, 60'ların sonunda iki yıl evli kaldılar. O dönemde Sinatra 50, Farrow ise 21 yaşındaydı.

42. Bir süre önce boşanan Val Kilmer-Joanne Whalley çiftinin de ilginç bir öyküsü var: Kilmer, 1983 yılında, henüz küçük bir film yapmak için şöhret yolunda mücadele etmekte olan genç bir oyuncuyken, Londra'daki Kraliyet Tiyatrosu'nun arka kapısında, büyük hayranlık duyduğu Whalley'in çıkışını görebilmek için saatlerce beklermiş... Kilmer ve Whalley dört yıl sonra "Willow" filminin setinde birbirlerine aşık olup evlendiler.

43. John Derek'in eski eşleri Ursula Andress ve Linda Evans, sonraki eşi Bo Derek'le zamanla öyle yakın arkadaş olmuşlar ki; Andress, çiftin evinde kendine ait sürekli bir misafir odası bile edinmiş.

44. Vücutlarına sevdiklerinin ismini yazdıran ama aşkları bittikten sonra dövmelerini çıkarttırmak zorunda kalan ünlüler arasında Drew Barrymore (Jamie Walters), Tom Arnold (Roseanne), Roseanne (Tom Arnold) ve Johnny Depp (Winona Ryder) var.

45. Mickey Rourke, model-oyuncu Carre Otis'le evlendikten sonra; koluna "Carre Forever" (Sonsuz dek Carre) yazdırmakla yetinmemiş, karısının portresini de sırtına çizdirmiş.

46. Ali MacGraw 1972 yılında "The Getaway"in çekimleri sırasında rol arkadaşı Steve McQueen'e aşık olmuş ve o sıralar, filmin yapımını üstlenen Paramount şirketinin başına geçmeye hazırlanan Robert Evans'la evli olmasına karşın McQueen'le tutkulu bir aşk yaşamıştı. Sonunda Evans'tan boşanıp McQueen'le evlendi.

47. Madonna, ikinci çocuğunun babası yönetmen Guy Ritchie ile, Sting ve eşi Trudie Styler'ın Londra yakınındaki şatolarında verdikleri öğle yemeği davetinde tanıştı.

48. Roseanne'ın ilk kocası Bill Pentland, sevimli oyuncunun henüz 18 yaşındayken evden kaçarak Colorado'ya doğru otostopla sürdürdüğü yolculuk sırasında kaldığı motelin personelinden biriydi.

49. Sylvester Stallone, beş yıldır birlikte olduğu model Jennifer Flavin'i, artık model Angie Everhart'a aşık olduğunu belirten bir mektupla terketmişti. Stallone bir buçuk yıl sonra geri dönerek Flavin'le evlendi.

50. Michelle Phillips ve Dennis Hopper 1970 yılında "The Last Movie"nin çekimleri sırasında Peru'da sekiz gün evli kaldılar.

51. Robert Evans ve Catherine Oxenberg de 1998'de iki hafta evli kalmışlardı.

52. George Hamilton ile Alana Stewart'ın oğulları Ashley Hamilton, önce Shannen Doherty ile altı ay, ardından da Angie Everhart ile üç ay evli kaldı.

53. Jack Nicholson ile Anjelica Huston'ın 17 yıllık birlikteliği, Nicholson'ın 26 yaşındaki garson-oyuncu Rebecca Broussard'ı hamile bırakmasıyla son buldu.

54. Sarah Jessica Parker tam yedi yıl Robert Downey Jr.'la birlikte yaşamıştı.

55. Michael Douglas eski eşi Diandra'yı, ilk buluşmalarında, Washington D.C.'de Başkan Carter için yapılan kutlamalara götürmüş.

56. Melanie Griffith henüz 14 yaşındayken, annesi Tippi Hedren'in "The Harrad Experiment"taki 22'lik rol arkadaşı Don Johnson'a aşık olmuş ve onunla birlikte yaşamaya başlamıştı.

57. Paul Newman, 1957'de "The Long Hot Summer"ın çekimleri sırasında Joanne Woodward'a aşık olunca ilk karısından boşandı, bir yıl sonra da Woodward'la evlendi.

58. Rob Lowe, Anthony Edwards ve Noah Wyle, makyözleriyle evlenen ünlüler...

59. Meg Ryan ve "Acil Servis" dizisinin yıldızı Anthony Edwards, "Top Gun"ın çekimleri sırasında aşık olup birlikte yaşamaya başlamışlar; ancak Ryan daha sonra "Innerspace"in setinde tanıştığı Dennis Quaid için bu ilişkiyi bitirmişti.

60. Cybill Shepherd, 22 yaşında, "The Last Picture Show" filminin setinde tanıştığı yönetmen Peter Bogdanovich'le ilişki yaşarken, bir yandan da Elvis Presley'le gizli gizli buluşuyordu.

61. Andy Garcia'nın, 1975 yılında Miami'de bir barda tanıştığı eşi Marivi'ye söylediği ilk sözler şunlar olmuş: "Benimle evlenecek misin?"

62. Disney'in 1968 yapımı "The One and Only Genuine, Original Family Band" adlı filminin setinde tanıştıklarında Goldie Hawn 21, Kurt Russell 16'sındaymış. Filmde başrol oynayan Russell ile arka plandaki dansçılar arasında yer alan Hawn'ın arasındaki romantik ilişki ise tam 16 yıl sonra, "Swing Shift"in çekimleri sırasında başlamış.

63. Efsaneye göre, Loretta Young, Clark Gable'la birlikte çevirdiği "The Call of the Wild"ın ardından bir süre ortadan kaybolduğunda bir kız çocuğu dünyaya getirmiş. Ancak, beş ay boyunca bir Katolik yetimhanesinde sakladığı bebeğini, daha sonra, evlatlık aldığı bir çocuk olarak halkın önüne çıkarmış... Ya da en azından şimdi büyüyüp genç bir kadın olan Judy Lewis'in anlattığı hikaye bu...

64. Jackson Brown, 16 yaşındaki Daryl Hannah'ı ilk kez bir konser sırasında görmüş ve ona iki şarkı ithaf etmiş. Daha sonra birlikte yaşamaya başlayan çiftin ilişkisi yaklaşık 10 yıl sürmüş.

65. Eşi Rose, East Coast'taki evlerinde dokuz çocuklarını büyütmekle meşgulken, Joseph P. Kennedy ise sahibi olduğu RKO Stüdyoları'nın bulunduğu Hollywod'a yaptığı seyahatler sırasında, pek çok filminde başrol oynayan Gloria Swanson'la macera yaşıyormuş.

66. Aktris Gloria Grahame, dört yıl evli kaldığı yönetmen Nicholas Ray'den boşandıktan sonra, Ray'in oğlu Anthony ile evlendi.

67. Babasız büyüyen Marilyn Monroe, kendisinden sadece beş yaş büyük olan ilk kocası James Dougherty'ye "Daddy", 11 yaş büyüğü ikinci kocası Arthur Miller'a ise "Papa" adını takmış...

68. Brendan Fraser'ın Afton Smith'e yaptığı evlenme teklifi, kuşkusuz en romantiklerinden... Paris köprülerinden birinin üzeinde Smith'le yan yana poz vererek polaroid fotoğraf çektiren Fraser, o sırada hafifçe araladığı ceketinin altında şu notu gizliyormuş: "Evlen benimle!"

69. Kevin Bacon, Kyra Sedgwick'e Noel günü evlenme teklifi etmek üzere aldığı nişan yüzüğünü, hediye çorabının en dibine yerleştirerek hoş bir sürpriz hazırlamış.

70. Chad Lowe, Hilary Swank'e Massachusetts'teki Walden Köprüsü'nün üzerinde evlenme teklifi etmiş.

71. MTV komedyeni Tom Green, prostat kanseri nedeniyle geçirdiği ameliyatın ardından hayatının en şaşırtıcı olaylarından biriyle karşılaşmış: Sevgilisi Drew Barrymore, hastane yatağında narkozdan henüz uyanmakta olan Green'in üzerine atlayarak ona evlenme teklifi etmiş.

72. Yönetmen Peter Bogdanovich'in eski sevgilisi Dorothy Stratten kocası tarafından öldürülmüştü. Bu olaydan sekiz yıl sonra Bogdanovich, Dorothy'nin kızkardeşi Louise Hagstraten'le evlendi. Louise, geçirdiği estetik ameliyatlar sonucunda Dorothy'ye neredeyse ikizi kadar benziyordu.

73. Ralph Fiennes'ın Londra West End'de, "Hamlet"te aynı sahneyi paylaşırken aşık olduğu sevgilisi Francesca Annis, kendisinden tam 19 yaş büyük.

74. Marlon Brando'nun 1960'ta evlendiği ikinci eşi Movita, 1935 yapımı "Mutiny on the Bounty"de adalı genç kız Tehanni'yi canlandırıyordu. Brando 1962 yılında aynı filmin ikinci versiyonunda rol aldığında ise, bu kez adalı kız Maimiti'yi oynayan Tarita'ya aşık oldu ve onunla evlendi.

75. Pamela Anderson, tanışmalarının henüz beşinci gününde Tommy Lee ile Meksika sahilinde bir plajda evlenmişti. 1995 yılında gerçekleşen nikah töreninde Anderson'ın üzerinde sadece bikini vardı.

76. Julia Roberts, Lyle Lovett'la birlikte kilisede mihraba uzanan kırmızı halının üzerinde yalınayak yürüyordu.

77. Jane Seymour-James Keach ve Elizabeth Taylor-Larry Fortensky çiftlerinin nikahını, papazlık vasfına da sahip olan New Age'ci Marianne Williamson kıymıştı.

78. Elizabeth Taylor ve Hilton otellerinin veliahtı Nicky Hilton, düğün tarihlerini "Father of the Bride" filminin vizyona girişine denk getirmeyi tasarlamışlardı.

79. Mariah Carey'nin Tom Mottola ile evlenirken giydiği gelinliğin, Prenses Diana'nın gelinliğine neredeyse tıpatıp benzediği uzun süre konuşulmuştu.

80. Katherine Hepburn ve Ludlow Ogden Smith, evliliklerinin üçüncü haftasında, yaşadıklarının platonik bir ilişkiden ibaret olduğuna karar verdiklerini açıklayarak ayrıldılar. Bu, Hepburn'ün ilk ve son evliliği oldu.

81. Pierce Brosnan, eşi Keely Shaye Smith ile Amerikan Okyanusları Koruma Birliği'nin Meksika'da düzenlediği bir yardım kampanyası sırasında tanışmış.

82. Lauren Bacall, "Casablanca"yı izlediği zaman Humphrey Bogart'tan pek etkilenmediğini söylemişti. Ancak birkaç yıl sonra, ilk filmi "To Have and Have Not"ın setinde biraraya geldiklerinde Bogart'a çılgınlar gibi aşık oldu.

83. Ünlü sporcu Joe DiMaggio'nun, eski eşi Marilyn Monroe'un ölümünün ardından, efsanevi yıldızın mezarına 35 yıl boyunca her hafta taze çiçekler bıraktığını biliyor muydnuz?

84. Eski sevgililerinden biri olduğu sanılan, siyahlar içindeki gizemli bir kadın, ölümünün dördüncü yıldönümünde bir buket çiçekle Rudolph Valentino'nun mezarını ziyarete geldiğinde oldukça merak uyandırmıştı.

85. Marlene Dietrich, 1939 yapımı "Destry Rides Again"in setinde aşık olduğu James Stewart'ın kalbini kazanabilmek için, stüdyonun sanat departmanına, Stewart'ın en sevdiği macera kahramanı Flash Gordon'ın aslına uygun bir bebeğini yaptırmış.

86. 1920'lerin iki ünlü yıldızı, mutlu birlikteliklerini evlilik yaşamlarında da sürdüren Mary Pickford ve Douglas Fairbanks, aşklarının anısına Beverly Hills'te "Pickfair" adını verdikleri 22 odalı saray yavrusu bir ev inşa ettirmişlerdi.

87. Gillian Anderson ile, Hawaii'de bir golf turnuvasında tanıştığı eski eşi Clyde Klotz'un nikahı 1994 yılında bir Budist rahibi tarafından kıyılmıştı.

88. 1954'te evlenen Shirley MacLaine ve Steve Parker, yaklaşık 30 yıl boyunca birbirlerine 6 bin km uzaklıkta yaşayıp, 1983'te de boşandılar.

89. Charlie Sheen, porno yıldızı Ginger Lynn Allenn'la uzun bir ilişki yaşamıştı.

90. Milla Jovovich, Courtney Love'la ilgili cinsel fantezileri olduğunu itiraf etti.

91. Marilyn Monroe ile Joe DiMaggio'nun ilk karşılaştıkları yerde Vincent Minnelli de Judy Garland'a evlenme teklifi etmişti. Sunset Strip'teki Villa Nova adlı restoranın bugünkü adı Rainbow Bar and Grill.

92. 84 yaşında ölen Greta Garbo hiç evlenmemişti.

93. 54 yaşındaki Diane Keaton, 59'undaki Julie Christie ve 55'indeki Jacqueline Bisset de bugüne dek hiç evlenmeyenlerden.

94. "Gilda"nın yıldızı Rita Hayworth, Columbia Stüdyoları tarafından soyunma odasına vurulan kilidi, ancak çekim aralarında bir daha rol arkadaşı Glenn Ford'la sevişmeyeceğine söz vererek kaldırtabilmiş.

95. Nicolas Cage 1995 yılında "Leaving Las Vegas" filmiyle En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar'ı kazanınca, eşi Patricia Arquette'in ödül töreni için kiraladığı elmas gerdanlığı satın alarak ona armağan etti.

96. Courtney Cox ve David Arquette işi sağlama almak için daha evlenmeden önce bir evlilik danışmanına başvurmakta yarar görmüşler.

97. Winona Ryder, dillere destan bir aşk yaşadığı Johnny Depp'e, o günlerde küçük bir yıldız (biblo) armağan etmişti.

98. Jennifer Lopez'in eski kocası, melez yıldızın "Blood and Wine" adlı filminin Miami Beach'teki çekimleri sırasında tanıştıklarında, burada garsonluk yapıyormuş.

99. Sharon Stone'un ilk kocası Michael Greenburg, ünlü yıldızın en kötü iki filminin de yapımcısıydı: "Allan Quatermain and the Lost City of Gold" ve TV için çekilen "The Vegas Strip Vars".

100. Michelle Pfeiffer ve David E. Kelley'nin tanışmaları, yanlarına birer arkadaşlarını alarak dörtlü çıkmak üzere ayarladıkları bir "kör randevu"da, bowling salonunda gerçekleşmiş. Ancak eşleri değiştirdikleri zaman, randevu mutlu sona ulaşmış...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !